Judėti galima skirtingu greičiu. Bėgi greitai, kai žaidi gaudynių. Kai lenktyniauji ir pasieki tikslą, lėtėji. Sūpynėmis galima suptis atsipalaidavus ir lėtai, o galima suptis ir greitai. Norėdamas judėti ar priversti daiktą judėti greičiau, turi panaudoti daugiau savo raumenų jėgos. Jos mažiau sunaudosi, kai judėsi lėtai.
Spustelėk aktyvias ikonėles ir sužinok daugiau informacijos apie lėtą ir greitą judėjimą.
Daiktai juda greičiau arba lėčiau priklausomai nuo to, kokio stiprumo jėga juos paveikia. Jei kamuolį spirsi stipriai, t. y. panaudosi daug jėgos, jis nuskries toli, o jei naudosi mažai jėgos, jis pariedės tik truputį.
Kai norime važiuoti dviračiu, turime panaudoti jėgą, kad jis pradėtų važiuoti. Jėgą naudojame kojomis mindami pedalus. Dviračiu važiuojame greičiau, kai energingai ir greitai miname pedalus. Stipriau mindami pedalus panaudojame daugiau jėgos. Jei norime važiuoti lėčiau, naudojame mažiau jėgos ir lėčiau miname pedalus.
Kelis kartus atidžiai peržiūrėk vaizdo įrašus. Atpažink, kuris dviratininkas juda lėtai, o kuris greitai. Kuris iš jų naudoja daugiau savo raumenų jėgos ir pedalus mina energingiau? Jei turi dviratį ir yra geras oras, grįžęs iš mokyklos pasivažinėk. Stebėk save, kai minsi pedalus. Važiuok skirtingu greičiu.